Луцьке ПТУ відсвяткувало 60-річчя

Вищому професійному училищу будівництва та архітектури – 60 з часу заснування. Про це інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Участь в урочистостях із цієї нагоди  взяв Луцький міський голова Микола Романюк. Він привітав присутніх із важливою віхою у житті училища та побажав здоров’я, успіхів, творчого натхнення, процвітання.

«60 років – це небагато, але й немало для навчального закладу. Приємно, що сьогодні в залі присутні люди, які зробили багато, аби він зайняв достойне місце серед інших навчальних закладів в Україні. Тут завжди великий конкурс, а це свідчить про те, що професії потрібні. Ваш заклад знаходиться у постійному творчому пошуку, вдосконалюється», – сказав Микола Романюк. Він подякував ветеранам училища і нинішнім викладачам за працю і витримку, студентам і випускникам, які є професіоналами своєї справи. Також Микола Романюк вручив нагороди міської ради.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аматорської творчості, впровадження передового педагогічного досвіду, а також з нагоди 60-річчя від дня створення  державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» Почесною грамотою Луцької міської ради нагороджена Віра Кваша, культорганізатор цього закладу.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів, впровадження передового педагогічного досвіду, а також з нагоди 60-річчя від дня створення  державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» оголошено Подяку міського голови Валентині Баранюк, викладачу основ правознавства державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури».

Довідка.

Професійно-технічна освіта на Волині бере свій початок від 1951 року. Тоді у місті Луцьку було відкрито школу механізації. У 1953 році вона реорганізована в Луцьке училище механізації сільського господарства №7, а з вересня 1957 року - в №11.

Протягом багатьох років училище змінювало свою назву, а з вересня 1984 року навчальний заклад став називатись Луцьке середнє професійно-технічне училище №2, яке готувало будівельників на базі неповної середньої освіти з 10 професій, на базі середньої освіти - з 7 професій. Випускники училища працювали не тільки на будівельних майданчиках Волині, але і далеко за її межами.

У 1990 році згідно наказу Міністерства народної освіти УРСР від 16.07.1990 р. за №158 училище одним із перших в колишньому СРСР було реорганізовано у вище професійне училище №2.

Навчальний заклад став піонером впровадження ступеневої підготовки спеціалістів не лише в системі ПТО, а і освіти в цілому. У цьому ж році в училищі відкрито відділення художніх ремесел. Учні навчаються за професіями: виробник художніх виробів з дерева, виконавець художньо-оформлювальних робіт, вітражист, живописець.

У 2006 році училище перейменовується у вище професійне училище будівництва та архітектури.

ВІП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі