Тут ми будемо продумувати структуру нашого інтернет-ресурсу. Добре, якщо ви вже визначилися з метою створення сайту, а також маєте певні думки щодо його майбутнього зовнішньому вигляду.

Перед тим, як почати створення сайту, необхідно добре опрацювати його структуру і продумати розміщення функціональних блоків, допоможе вам у цьому розробка сайтів Рівне. Компанія надає послуги зі створення, просування сайтів в інтернеті, розкрутки сайтів в Google та реєстрації доменів.

Також найкращі програмісти та дизайнери допоможуть вам виконати інтернет-магазин бюджетного рівня для торгівлі в Інтернеті. Надійні спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в інтернеті добре іпораються з будь-яким складним завданням.

Якщо вам знадобляться фотографії, то вам треба заздалегідь визначити, де саме ви їх розташуєте, а якщо на сайті будуть новинні колонки - то і для них теж доведеться виділити місце. Бажано відразу бути впевненим в структурі сайту, так як вносити зміни в готові ресурси - досить-таки складна задача.

Під назвою «шапка» щодо сайту, мається на увазі верхня його частина, в якій розміщується логотип, назву ресурсу, а також короткий опис послуг або контенту. Туди можна додавати різні елементи, на зразок форм для входу та реєстрації, цитат, дат та іншого.

Підвалом ж називають саму нижню частину будь-якої сторінки, і там зазвичай поміщають дату створення ресурсу разом з інформацією про власника, адміністратора, а також, іноді лічильники відвідувань і, можливо, рекламні банери.

Центральна колонка вміщає в себе тексти статей та їх назви, а бічні колонки відображають посилання і новини, а іноді рекламу.

Слід відразу точно позначити всі необхідні елементи, щоб далі вже не довелося додавати нові блоки. Структура сайту може мати будь-який вид - неважливо, буде це дві або три колонки, горизонтальні меню або вертикальні, головне, щоб все було максимально зрозуміло і знаходилося на своєму місці.

У житті, загалом, реально втілити будь-яку свою фантазію, але якийсь досвід для цього все-таки знадобиться. Коли ви вже повністю визначитеся з приблизною структурою - сміливо переходьте до вивчення HTML і програм для створення і верстки сайтів. Інтернет - це сфера життя, у котрій ви можете реалізувати себе та свої можливості.