• Головна
  • Звіт військових Волині - куда витрачені кошти
10:00, 3 серпня 2015 р.

Звіт військових Волині - куда витрачені кошти

Волинський обласний військовий комісаріат дав відповідь на запит депутата обласної ради Олешка П. С. щодо надання інформації про хід виконання Програми матеріально-технічного забезпечення частин (установ), підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони, мобілізації в області та будівництва форитифікаційних споруд.

Стіна повідомляє, що у відповіді т.в.о. військового комісара Романа Кулика йдеться, «що для забезпечення виконання заходів Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ), підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони, мобілізації в області та будівництва оборонних фортифікаційних споруд на 2015 рік Волинському обласному військовому комісаріату з обласного бюджету виділено у вигляді субвенції 4 950 000,00 грн.

Станом на 06.07.2015 року за рахунок вказаних коштів облвійськкоматом здійснено придбання пально-мастильних матеріалів для забезпечення виконання заходів мобілізації на території області на суму 94 942,50 грн. та оплачено вартість послуг з перевезення особового складу, призваного по мобілізації, до визначених військових частин на суму 10 421,60 грн.
Крім цього, за рахунок виділених коштів планується здійснити закупівлю будівельних матеріалів для проведення поточних ремонтів приміщень для розміщення особового складу підрозділів територіальної оборони, які формуються обласним військкоматом, запасних частин для відновлення автомобільної техніки військових комісаріатів області, засобів зв'язку та предметів речового майна і екіпірування для особового складу підрозділів територіальної оборони, які формуються обласним військкоматом, високопродуктивної електронно-обчислювальної техніки для забезпечення функціонування єдиної бази даних мобілізаційних ресурсів області, а також проводити оплату транспортних послуг з перевезення особового складу у ході проведення 6-ї хвилі часткової мобілізації.

Враховуючи заплановані обсяги видатків, з метою дотримання правових та економічних засад здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, Волинським ОВК застосовуються процедури, передбачені Законом України "Про здійснення державних закупівель", що має наслідком збільшення тривалості у часі освоєння виділеного фінансового ресурсу.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...