Заграниця допоможе лучанам берегти енергію

Заступник міського голови Василь Байцим бере участь у триденному семінарі з менеджменту енергозберігаючої санації будівель.

Навчання проводиться в рамках проекту державно-приватного партнерства «Менеджер з енергозберігаючої санації житлових будівель», 2010 – 2012 р.р. Семінар організували «Німецьке співтовариство з міжнародного співробітництва» (GIZ) спільно з ТОВ «Профайн Україна» (profine) та Ініціативи «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO), Берлін. По завершенню навчання учасники отримають сертифікат від партнерів проекту.

Основні питання, які обговорюються під час семінару: способи управління житловою нерухомістю; правове забезпечення заходів з енергозбереження в житловій нерухомості за участю ОСББ; енергетично ефективне забезпечення теплом – опалювальні системи для нафти, газу, сонця, дерева та природного тепла та переваги контрольованих вентиляційних систем, покликані на зниження енергозатрат, що є вкрай необхідним при ситуації із постійним зростанням вартості енергоносіїв, що склалася в Україні.

Директор IPBB (ООО) інженерно-проектного бюро будівельних проектів (Берлін) Ральф Хілленберг виступить завтра, 10 листопада з питанням фінансування енергозберігаючої санації житлових будинків в Україні.

Нагадаємо, що у питаннях енергозбереження постійно проводиться робота в рамках співпраці з Проектом «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» (РМТ), який здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (US AID). Також місто працює з європейським проектом «MODEL-CIUDAD», активізована співпраця за програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна щодо переведення на альтернативні джерела енергії декількох бюджетних установ.

Цього ж року прийнято «Муніципальний енергетичний план міста Луцька», який визначає основні напрями місцевої політики щодо енергозбереження в місті. Налагоджена співпраця з Асоціацією «Енергоефективні міста України», яка спрямована на вивчення сучасних технологій в галузі енергозбереження, співпрацю із міжнародними інституціями, що опікуються підвищенням енергоефективності, пошук додаткових джерел фінансування на впровадження енергозберігаючих заходів.

Сім`я і дім
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі