• Головна
  • Платники віддали в бюджет 877,2 мільйона гривень
09:27, 10 серпня 2015 р.

Платники віддали в бюджет 877,2 мільйона гривень

   За сім місяців 2015 року від платників податків, що перебувають на обліку в Луцькій ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області до зведеного бюджету надійшло 877,2 мільйона гривень платежів.

   Як зазначає начальник Луцької ОДПІ Світлана Савчук, надходження зросли на 230,8 мільйона гривень в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

    Відтак, луцьким бізнесом до державного бюджету за січень - липень 2015 року сплачено 475,9 мільйона гривень, що більше на 153,3 мільйона гривень, ніж фактичний обсяг збору платежів 2014 року.

   Традиційно першість серед платежів займає податок на додану вартість - 178,2 мільйона гривень. Вагоме місце в надходженнях до Державного бюджету займає  податок на прибуток  - 140,1 мільйона гривень та 36,6 мільйона гривень військовий збір.

   З початку року сплата за податками, що формують місцеву скарбницю в порівнянні з минулим роком виросла на 77,5 мільйона гривень. Місцеві бюджети  за сім місяців поточного року отримали 401,3 мільйона гривень.

    Першість у наповненні місцевих скарбниць належить податку на доходи фізичних осіб, що складає майже 60 відсотків доходної частини місцевих бюджетів. Фактичні надходження цього податку склали – 240,2 мільйона гривень.

   Також забезпечено надходження плати за землю – 36,7 мільйона гривень, єдиного податку - 34,8 мільйона гривень. Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс місцевим бюджетам  40,8 мільйона гривень.

   «Тільки налагоджена співпраця працівників фіскальної служби з платниками податків міста Луцька та Луцького району, які добровільно і своєчасно сплачують податки, безперебійно наповнюють, як державну , так і місцеву скарбниці дає позитивні результати , адже стабільне і прогнозоване наповнення бюджетів всіх рівнів, зокрема, і місцевих скарбниць позитивно впливає на розвиток і благополуччя місцевих громад»,- підсумувала Світлана Савчук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...