• Головна
  • Заступник міністра екології відвідала Луцьк
12:34, 12 серпня 2015 р.

Заступник міністра екології відвідала Луцьк

   Заступник Міністра екології та природних ресурсів – керівник апарату Світлана Коломієць з робочим візитом перебуває на Волині. Сьогодні вона разом з народним депутатом Ігорем Лапіним, Луцьким міським головою Миколою Романюком побувала на КП “Луцькводоканал”, де ознайомилася з роботою підприємства. Зокрема, вона оглянула станцію водопідготовки.

   Про історію підприємства, його діяльність гостям розповів директор КП “Луцькводоканал” Іван Корчук. Він зазначив, що водопровідні мережі у Луцьку - застарілі. На сьогодні з 316 км мереж, 53% амортизовані та є аварійними. 

     Він детальніше зупинився на проекті «Модернізація технологічної системи станції водопідготовки», що почав впроваджуватись ще у 2006 році. Спочатку для його реалізації були залучені кошти підприємства, потім проект фінансувався за рахунок Державної програми «Питна вода України», на сьогоднішній день ця програма, на жаль, не фінансується. 

    Луцький міський голова Микола Романюк звернувся до заступника Міністра екології та природних ресурсів Світлани Коломієць з проханням посприяти у завершенні цього проекту. Світлана Коломієць звернулася до Івана Корчука з дорученням підготувати відповідні документи щодо завершення проекту “Модернізація технологічної системи станції водопідготовки», для їх вивчення і сприяння у реалізації.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коломієць #Ромалюк #Луцькводоканал #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...