08:00, 21 серпня 2015 р.

У Луцьку стартує проект ЄС

Спільний проект з ЄС щодо урбаністичних стратегій COMUS спочатку запустять у двох містах - Луцьку та Жовкві, що на Львівщині

Про це повідомляє прес-служба уряду України.

«Спільний проект з ЄС щодо урбаністичних стратегій COMUS переходить в основну стадію реалізації. Пілотні міста-учасники Луцьк і Жовква», – йдеться у повідомленні на сторінці Кабміну у Твіттері.

«COMUS – це програма Ради Європи і Європейського Союзу. Вона почала здійснюватися з січня цього року і стала наступницею програми «Київська ініціатива». Головною метою її є відбір пілотних міст країн Східного Партнерства, які розроблятимуть політику використання культурної спадщини для розвитку місцевих громад. В Україні група експертів національного рівня оцінила заявки, подані містами, і відібрала два пілотні міста – Луцьк Волинської області та Жовкву Львівської області, які подали найцікавіші заявки і які відповідали умовам програми – що місцева громада має бути активно задіяна в розвитку проектних заявок», – зазначив директор Українського центру культурних досліджень (УЦКД), експерт Ради Європи з питань культурної політики Олександр Буценко під час круглого столу, повідомляє Укрінформ.

Він поінформував також, що готуються буклети цих міст. 17-18 вересня в Тбілісі відбудеться презентація загальної програми. Ці міста почнуть співпрацювати в межах програми і з організацією міст Світової культурної спадщини, яка нараховує 187 міст.

За його словами, проект розрахований на два роки. В перспективі планується успішний досвід міст щодо збереження і використання культурної спадщини поширити на інші міста України.

«Проект має завершитись організацією мережі міст, які використовують спадщину на рівні країн Східного партнерства, і організацією підготовки проектних заявок, які, сподіваємось, будуть підтримані і на центральному рівні і будуть цікаві для інвесторів – як місцевого і національного рівнів, так і міжнародного. Щоб реалізовувати ці заявки, які вплинуть потім на розвиток місцевих громад», – додав Буценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...