• Головна
  • Рятувальники дбають про пожежну безпеку у школах
16:44, 24 серпня 2015 р.

Рятувальники дбають про пожежну безпеку у школах

20 серпня Нововолинським МВ УДСНС України у Волинській області здійснено комплекс організаційних заходів, направлений на підвищення рівня пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж у 21 школі м. Нововолинська. Під час роботи у закладах освіти перевірено, як наказами призначаються особи, відповідальні за виконання заходів пожежної та техногенної безпеки, чи проведені із працівниками установ протипожежні інструктажі, наявність інструкцій та планів евакуації на випадок пожежі, забезпечення приміщень  усіх шкіл первинними засобами пожежогасіння - вогнегасниками, стану автоматичної пожежної сигналізації, протипожежного водопостачання, випробування контуру заземлення блискавкозахисту та опору ізоляції електромереж тощо.

У  ході перевірок з педагогічними працівниками рятувальники провели додаткові інструктажі з питань дотримання вимог пожежної безпеки та дій на випадок пожежі  тощо.

Загалом на Волині 776 закладів освіти, які вже перевірені. За їх результатами до виконання запропоновано 7375 протипожежних заходів. Працівники ДСНС й надалі здійснюватимуть контроль за їх виконанням. Адже навчальний рік не за горами, канікули добігають кінця, тож діти мають бути захищеними та спокійно вчити правила, закони, теореми, виконувати вправи чи розв'язувати задачі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #навчання #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...