У Луцьку зібрано близько тисячі підписів проти продажу землі. В разі продажу обіцяють другу Коліївщину?

17 листопада 2011 року ВО «Свобода» в Луцьку зібрала близько тисячі підписів громадян з вимогою про зняття з розгляду законопроектів «Про ринок землі», а також усунення адміністративних перешкод для проведення Всеукраїнського референдуму про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення.

Акція пройшла під гаслом «Степи мої розпродані олігархові-чужинцю». Громадяни проявляли значний інтерес до заходу. Про це «Перець по-ковельськи» повідомили у прес-службі ВОО ВО «Свобода».

Як наголосив в коментарі голова фракції ВО «Свобода» у Луцькій міській раді Святослав Боруцький, «сьогодні уся вертикаль влади в Україні від центру до районів пропагує у ЗМІ небачені дивіденди від введення вільного ринку землі сільськогосподарського призначення. Фактично проводиться тотальне нав’язування селянам думки про те, що ринок землі всеодно буде введений, внаслідок чого земля перейде до рук олігархів та латифундистів».

Волинська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вимагає від обласної державної адміністрації звернутись до Верховної Ради України з вимогою зняти з розгляду усі законопроекти про ринок земель, а також створити умови для якнайшвидшого проведення всеукраїнського референдуму з ухвалення Закону України «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення», проект якого розроблений ВО «Свобода».

«Попереджаємо, що у випадку ігнорування наших вимог чинна орда відчує на собі усі переваги вільного українського козацького духу, який увійшов в українську та всесвітню історію під назвою Коліївщина», - йдеться у вимозі до органів влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі