15:12, 25 серпня 2015 р.
Чоловік викрав памперси
До чергової частини луцького районного відділу міліції надійшла заява про те, що невідома особа, зі складу фірми у Луцькому районі, викрала 24 ящики дитячих підгузок. Сума завданих збитків становить 23 тисячі 400 гривень.
Працівники сектору карного розшуку міліції встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 25-річний житель обласного центру.
Як з'ясувалось, спритник вночі зайшов на територію складу, де працював експедитором, та перекинув через паркан ящики з підгузками. Викрадене чоловік продав на базарі за чотири тисячі гривень. Гроші витратив власні потреби.
До слова, зловмисник у минулому притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочину передбаченого ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Слідчим відділенням Луцького РВ УМВС України у Волинській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:58
Вчора
20 тисяч гривень до військової пенсії: як отримати шанс на подарунок від ПриватБанку
Новини компаній
17:00
23 січня
Решта в 50 гривень перетворилася на виграш в 500 000!
Новини компаній
17:00
18 січня
Оголошення
11:20, 27 січня
11:20, 27 січня
11:20, 27 січня
09:17, 24 січня
11:19, 27 січня
live comments feed...