• Головна
  • Півмільйона на підтримку ініціатив
09:17, 26 серпня 2015 р.

Півмільйона на підтримку ініціатив

  Депутати підтримали проект рішення про внесення доповнень до рішення міської ради від 27.05.2015 №74/4 «Про Програму підтримки ініціатив жителів міста Луцька на 2015-2017 роки». Начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова повідомила, що у міському бюджеті цього року на підтримку громадських ініціатив передбачено півмільйона гривень.

   Члени постійної комісії заслухали звіт тимчасової контрольної комісії міської ради щодо сприяння розвитку Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку. Голова названої контрольної комісії Олександр Семенюк повідомив, що відбулося п’ять засідань комісії, як результат, напрацьовано план заходів із 27 пунктів, серед них і пропозиції щодо реконструкції старого ринку.

   Члени постійної депутатської комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму підтримала проект рішення щодо співфінансування видатків на розвиток хокею в місті Луцьку. Депутат міської ради Ірина Констанкевич у своєму виступі зазначила, що у нашому місті велика увага приділяється розвитку спорту, уже є певні здобутки у новоствореної команди з хокеї. На її функціонування у 2016 році з обласного бюджету планують витратити 150 тисяч гривень, а у міському на співфінансування пропонується передбачити 100 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...