• Головна
  • Математика, яку зможе зрозуміти кожен.
11:26, 26 серпня 2015 р.

Математика, яку зможе зрозуміти кожен.

Вивчення точних наук – об’ємна частина шкільної програми, більшу частину якої займають години спочатку математики, а у старших класах - алгебри і геометрії. Саме тому представники Міністерства освіти і науки України дуже відповідально підбирали підручники для оволодіння учнів цими предметами. Після ретельного вивчення опублікованої літератури з предмету, галузевим міністерством були рекомендовані видання з математики, алгебри і геометрії під редакцією А.Г. Мерзляк.

Особливості підручників А.Г. Мерзляк
Автор рекомендованих підручників видав тематичні навчальні посібники для багатьох класів, починаючи з 5 і, закінчуючи 11. Кожна з цих книг відрізняється зручною структурою, що представлена декількома параграфами, розділеними на пункти.
Структура підручників
- Кожний з параграфів відповідає певній темі, пропонованої для вивчення
- У пунктах викладається теоретичний матеріал з теми. Більш того, для привертання уваги учнів до найбільш важливих положень, вони виділяються жирним та курсивом. Такий візуальний прийом спрямований на легке засвоєння теоретичного матеріалу

- Також після теорії у кожному з пунктів представлені приклади розв’язання задачі для розуміння правил оформлення вправ для самостійного виконання, які друкуються у кінці кожного пункту.
Окрім чіткої структури особливою перевагою підручників А.Г.Мерзляк можна назвати наявність у кожній з книг завдань для учнів з різним рівнем знань. Так, серед вправ для самостійного розв’язання зустрічаються і прості задачі, і середньої важкості, і задачі для особливо кмітливих школярів, останні позначені зірочками. Також найбільш здібні учні, які дуже швидко та без зусиль виконують основну програму, можуть спробувати свої сили у розв’язанні вправ з рубрики «Коли зроблені уроки», а комплексна перевірка засвоєння вивченого матеріалу класом стане можливою завдяки тестовим завдання з рубрики «Перевір себе».

Необхідно зауважити, що автор А.Г. Мерзляк видає не тільки підручники, а й тематичні зошити для різних класів. Кожен з них містить різноманітні завдання для кращого засвоєння нового матеріалу, також у виданнях містяться вправи розвиваючого характеру і додаткові завдання для диференційованого навчання. Такі зошити рекомендовані для використання в комплекті з підручником для відповідного класу.
Таким чином, підручники з математики, алгебри і геометрії під редакцією А.Г. Мерзляк вважаються кращими навчальними посібниками для засвоєння цих предметів у загальноосвітній школі.
Вчіться добре і будьте освіченими!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...