13:18, 27 серпня 2015 р.

Новий етап відбору до поліції

Нагадаємо, що на Волині до лав новоствореної служби подали заявки велика кількість кандитатів – 4177 чоловік. Тож тестування відбувається протягом дня у кілька змін. Для вирішення тестових завдань конкурсантам відведено лише дві години, протягом яких учасник тестування повинен відповісти на 60 запитань. Закінчивши проходження тесту, кандидат може ознайомитися із своїми результатами: кількість набраних балів з'являються на моніторі одразу після завершення тестування.

За словами організаторів, явка учасників досить велика. Спочатку кандидати проходять реєстрацію у модераторів, а потім вони займають місця у спеціально облаштованих комп'ютерних класах.

За словами майбутніх поліцейських, процес відбору проходить відкрито та злагоджено. Окрім того, організатори забезпечили хороші умови для проведення тестування. Більшість із учасників тестування своїми результатами задоволені, а тому готуються до наступних етапів відбору.

Ті учасники, які пройшли тестування на перевірку загального рівня знань, проходитимуть перевірку на визначення рівня фізичної підготовки, медичний огляд, психодіагностичний тест, а насамкінець їх чекає індивідуальна співбесіда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патрульна служба #поліція #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...