Ще десяток років тому пластикові вікна в нашій країні були екзотикою, доступною лише багатим людям. Зараз пластикові вікна доступні за ціною, а їх продажем і установкою займається стільки фірм, що розбігаються очі. І вирішивши зробити ремонт, дивлячись на старі дерев'яні рами, ми починаємо замислюватися – а може, дійсно, поставити пластикові вікна? У чому ж полягають переваги та недоліки пластикових вікон? Розбиратимемося.

Переваги металопластикового скління.

1. Тривалий термін служби. Довговічність досягається завдяки використанню матеріалів, з яких виготовляється ця продукція. Якісно виготовлені і правильно встановлені вікна і двері здатні прослужити мінімум 25 років, якщо не більше. 

2. Чудова герметичність. Ретельно підігнані гумові ущільнювачі сприяють герметичності, захищаючи приміщення від пилу, шуму і проникнення холодного або гарячого повітря. Ціна на вікна місто Львів доступна кожному.

3. Зручність в обслуговуванні. Відпадає потреба ремонту, фарбування або лакування рам. Прибирання здійснюється звичайними миючими засобами.