Трускавець в санаторії Віктор розташований у мальовничій долині з півночі від передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря.

Курорт розташований на віддалі 100 кілометрів на південь від Львова. Залізниця з'єднує місто з найбільшими містами України, СНД та з країнами Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом через міста Дрогобич та Стрий курсують електропоїзди і автобуси.

Місто Трускавець — затишна й екологічно чиста зона. Мінеральні води з 14 джерел: «Нафтуся», «Юзя», «Марія», «Софія», «Броніслава» тощо, покладами «гірського воску» — озокериту (єдине родовище у світі розташоване на віддалі 4 км від курорту — у Бориславі); до конкурентів карловарської солі належить трускавецька сіль «Барбара», яку добувають з високомінералізованої ропи.

Трускавець здавна славився своїми цілющими водами та надзвичайною мальовничою природою. Як тільки Україна здобула незалежність, курорти Трускавця почали стрімко розвиватись та удосконалювати рівень надання послуг. В даний момент відпочинок у Трускавці — це найсучасніше медичне обслуговування за світовими стандартами якості.

Відпочинок у Трускавці — це змога чудово провести час та гарно оздоровити свій організм. Цей курорт розташований в екологічно чистій зоні з неймовірними пейзажами. На території зони відпочинку та оздоровлення зосереджена велика кількість підземних мінеральних вод та 14 джерел з покладами озокериту. Проте більшість туристів, які обрали для себе курорти Трускавця, віддають перевагу відомій в Україні та далеко за її межами унікальній лікувальній воді “Нафтуся”.