• Волинь змагається із Арсеналом
12:36, 20 вересня 2015 р.

Волинь змагається із Арсеналом

Спочатку на поле стадіону дитячої школи, що на вулиці Дубнівській, вийшли вихованці тренерів Гапона та Степанова.
Проте справу результату вирішили два сейви кіпера лучан та ривок Ярослава Деди. Нападник відгукнувся на розрізний пас, втік сам на сам із кіпером киян і відкрив рахунок.
Вдруге лучани забили в другому таймі - Гладун відгукнувся на хороший крос з флангу і головою подвоїв перевагу. Надалі наша U-17 впевнено довела матч до перемоги і після двох турів має в активі максимум очок.
У грі команд U-15 голів було більше і всі забивалися також гравцями Волині. Перші два взяття воріт Арсеналу зробив Микола Кухаревич - спочатку він сам забив після кутового, потім заробив пенальті, яке реалізував Вадим Лучка.
Господарі забили і втретє, причому безпосередньо з кутового, проте арбітр гол Харчука відмінив. Але "Волинь" U-15 ще раз відзначилося - Харчук після вільного удару лівою ногою поклав шкіряну кулю в дальній кут - 3:0. У компенсовані хвилини сухий рахунок "розмочився" автоголом лучан - 3:1.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію