Імідж дуже важливий для кожної людини. Обраний наряд –  далеко не просто засіб підкреслити свій смак. Він багато що говорить про свого власника. Стиль вказує на характер людини, її світогляд, настрій, прагнення і амбіції. Коректно сформований образ сильно впливає на успішність у професійній діяльності та житті. Тому люди ділових сфер приділяють багато уваги своєму одягу, аксесуарам, взуттю тощо.

Проте добре виглядати важливо не тільки дорослим. Для дітей теж слід підбирати хороші речі. Смак і стиль дитини формується з ранніх років. Правильно підібраний наряд буде позитивно впливати на його настрій, впевненість у собі. Відмінні і модні дитячі футболки можна придбати в ХРТ-Текстиль. Виробник має власну торгову марку. ХРТ-Текстиль співпрацює з затребуваними і відомими міжнародними брендами. Продукцію компанії можна знайти у великих та популярних інтернет-магазинах.

До дитячого одягу вимог завжди пред'являється більше, ніж до звичайного. По-перше, діти більш вибагливі. Незручний одяг носитися ними не буде. Тому важливо, щоб матеріал був досить м'яким і приємним на дотик. Зрозуміло, важлива і його гіпоалергенність, адже шкіра дітей більш чутлива.

Будь-яка дитина, як правило, багато рухається. Це важливо і корисно для такого віку. Тому наряд не повинен обмежувати рухів, заважати. Також він має бути досить міцним –  інакше матеріал порветься під час якої-небудь гри.

Ще одна важлива вимога – стійкість до зношування. Діти менш педантично ставляться до своїх речей. Особливо це стосується хлопчиків. Тому будьте готові до того, що вам доведеться прати одяг практично кожен день. Звичайно, частий вплив води та порошку – сильнодіючий фактор. Щоб одяг довго зберігав  привабливий вигляд, слід вибирати варіанти з хорошого матеріалу.

Для образу важлива ексклюзивність та оригінальність. Це особливо розуміють дівчата, тому й відчувають роздратування, бачачи когось у подібному їм вбранні. Зробити наряд унікальним допоможуть трансфери. Ви можете вибрати незвичайні зображення різної тематики. Вони виглядають яскраво, красиво, а деякі - і реалістично. Можна замовити варіант з написом. Зображення може бути виконане в різних кольорах. Є окремі варіанти принтів для чоловіків, жінок, дітей.

Друк на футболках вимагає особливого устаткування і навичок. Причому це стосується не тільки зображень. Нерідко підприємства замовляють нанесення лого бірки. Всі ці послуги можна замовити в ХРТ-Текстиль за привабливою вартістю.