Школярі сказали НІ алкоголю

Радомишльський сільський будинок культури, який віднедавна перебрав на себе роль осередку громадської активності, активно продовжує надавати соціальні консультації. Мешканці села Радомишль Луцького р-ну регулярно мають змогу отримувати необхідну соціальну, правову, освітню інформацію, не виїжджаючи до районного центру, завдяки Волинському Інституту Права, який за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізовує проект «Радомишльський сільський будинок культури – осередок громадської активності на користь громаді».

Гострою проблемою на цей час є вживання алкоголю школярами. З цього приводу завдяки ініціативі працівників Радомишльського осередку громадської активності було проведено консультації для школярів, які мали на меті продемонструвати шкідливість вживання алкоголю. Про небезпечні наслідки від такого необачного поводження розповідав Ляснік Віталій Миколайович – адміністратор Волинського обласного благодійного фонду «Переображення».

Такі лекції сьогодні надзвичайно актуальні, особливо у сільській місцевості, де на ґрунті незайнятості учнів у позаурочний час (на відміну від міст, сільські діти не мають можливості проводити своє дозвілля, відвідуючи гуртки, секції, курси, де вони могли б себе реалізувати) динамічно прогресують згубні звички серед молоді. Присутнім показали тематичний фільм «Правда про алкоголь», який розкриває страшну суть цієї шкідливої звички і її пагубний вплив на людський організм, незворотні наслідки від вживання алкоголю.

Варто відзначити, що Радомишльський осередок громадської активності проводить різноманітні соціальні, правові та юридичні консультації, які регулярно надаються спеціалістами відповідних районних служб, різним віковим та соціальним групам, охоплюючи таким чином усі категорії населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі