• Головна
  • Олександр Плісецький: «Я хочу змінити стереотип, про те що у політику ідуть заради власної вигоди»
12:04, 1 грудня 2011 р.

Олександр Плісецький: «Я хочу змінити стереотип, про те що у політику ідуть заради власної вигоди»

З ким із депутатів товаришує, а з ким ворогує пан Плісецький, чи буде балотуватися у Верховну Раду, і чим займатиметься у міський раді? Про все це ми поспілкувалися із новообраним депутатом.

Вітаю Вас із початком роботи в міській раді в якості депутата. Як Ваші враження від першої сесії?

Дякую! Враження двоякі, як позитивні, так і негативні. Було хвилювання, я намагався швидко зрозуміти принципи роботи ради, розстановку сил в сесійній залі та оперативно і детальніше ознайомитись із питаннями, які виносились на порядок денний . Дуже відчувається протистояння певних груп, що не може не відбиватися на роботі ради. Достатньо мало питань вдалося розглянути в перший день засідання, оскільки основна дискусія точилася по питанню внесення змін до регламенту ради, що зайняло багато часу. Зміни до регламенту ради вимагають серйозного вивчення питання та обговорення, але мені здається, принаймні з першого засідання, що роботу ради можна оптимізувати та добитися того, щоб навіть на серйозні питання тратити значно менше часу.

В якій депутатській комісії плануєте працювати?

Оскільки Олег Дмитрук, мій попередник, працював у комісії з питань комунального майна та приватизації, я написав заяву про включення саме у цю комісію. Не приховую, що цей напрямок для мене новий, але я готовий включатися у роботу і уже почав вивчення питань, якими займається дана комісія. Взагалі я готовий працювати у будь-якій комісії міської ради.

З чим Ви прийшли у міську раду, маєте якісь ініціативи, проекти, які хотіли б втілити як депутат?

Мене хвилюють ряд питань пов’язаних з дошкільними закладами Луцька, маю своє бачення подальшого розвитку комунальних ЗМІ, хотілося б напрацювати нормальну, прозору схему встановлення та обслуговування малих архітектурних форм та павільйонів в місті, маю пропозиції стосовно оренди комунального майна та покращення роботи комунальних підприємств. Окрім того, я прихильник створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і буду активно включатись у роботу по створенню цих об’єднань в місті, маю своє бачення розвитку ринку зовнішньої реклами в місті і багато іншого. Загалом є чимало питань життєдіяльності міста, які потребують вирішення, і по яких я маю власні пропозиції стосовно їх вирішення. Уже з наступної сесії я буду брати активну участь у розробці проектів рішень і підготую ряд звернень та запитів по вищеперерахованих питаннях та проблемах, з якими звертаються до мене лучани.

Які у Вас взаємини із нині діючими депутатами міської ради? З ким товаришуєте, з ким ворогуєте?

Особисто знайомий з небагатьма діючими депутатами міської ради. Хороші стосунки маю із колегами по партії та депутатами фракції «Фронт Змін», хороші стосунки з Антоном Сосновським, сподіваюсь, що ближче познайомлюсь із всіма депутатами нинішньої каденції і розраховую на товариські та дружні стосунки. Стосовно ворогів, я намагаюсь не ворогувати ні з ким, оскільки позитивно налаштований до людей і є людиною віруючою.

Як у Вас складаються стосунки із депутатами, які нещодавно вступили у «Фронт Змін» із Ігорем Гузем, Павлом Данильчуком та Романом Романюком?

Враження від нових колег у мене позитивні. Ми разом, пліч-о-пліч стали поруч і взялись до роботи по розбудові партійної організації та роботі в міській раді. В них я бачу досвідчених політиків та громадських діячів, в яких багато чого можна повчитися.

Нещодавно Ви очолили Луцький міський осередок партії «Фронт Змін», які будуть перші кроки на посаді голови?

Я був причетний до створення партійної організації «Фронту змін» на Волині, брав активну участь у керівних органах, як міської так і обласної організації. Тому маю певний досвід та здобутки, але одною з основних задач, яка стоїть перед міською організацією на найближчий період вбачаю розбудову партійної організації аж до створення районних в місті осередків, запуск кількох партійних проектів, які допоможуть нам об’єднати певні групи наших прихильників та звичайно ж підготовка до парламентських виборів. Окрім того хочу налагодити тісніший зв’язок між депутатами міської ради від нашої партії та виборцями, активніше брати участь у роботі громадських приймалень депутатів та бути ближчими до лучан та їх проблем.

На наступних парламентських виборах плануєте балотуватися у Верховну Раду?

Ні, не маю таких амбіцій. У мене достатньо роботи в Луцьку, маю новий статус – депутата міської ради, спробую реалізувати власні ідеї, задуми та проекти на рівні міської ради.

Як Ви бачите свою політичну кар’єру через 10 років?

Важко сказати, я починаючий політик, спробую себе реалізувати у цій сфері, якщо стану дієвим, активним, а головне ефективним, тоді можливо буду підніматись на вищі сходинки. Можу сказати, що партійне будівництво, яким я зараз займаюсь мені достатньо цікаве. Я дуже сподіваюсь, що політика у недалекому майбутньому стане трохи іншою, політикою з людським обличчям, політикою європейських стандартів та політикою для людей. Я звик, що люди дають мені оцінку по моїх справах та житті. Коли людина іде в політику, нажаль, ставлення до цієї людини з боку простого українця змінюється в гіршу сторону. Мені це неприємно, хочеться змінити стереотип, який склався в суспільстві, що у владу, політику ідуть тільки заради власної вигоди. Хочеться показати, що, як мінімум, дехто прийшов у політику, щоб щось змінити в цій країні на краще, щоб щось зробити для простого українця для нашої рідної країни. Щоб уже врешті - решт європеєць, який приїздить у нашу країну не лякався наших доріг, нашого безкультур’я, наших чиновників-корупціонерів, бездарних лікарів-хабарників та інших закономірних речей нашого суспільства. Хочеться, щоб ми, прості українці, уже нарешті відчули смак достойного – європейського життя. Якщо я зможу через свою політичну партійну діяльність, роботу в міській раді щось змінити на краще, тоді можна буде говорити про моє політичне майбутнє.

Ви досить успішний бізнесмен, чому Ви пішли в політику і чому в лавах «Фронту Змін»?

В політику пішов, тому, що втомився жити в такій країні, хочеться спробувати щось змінити. Я вірю в себе, у свій великий український народ, я знаю, що ми заслуговуємо на краще життя, і знаю, що краще життя ми самі повинні собі збудувати. Ніхто нам його не побудує окрім нас. Чому «Фронт змін»? Мені подобається Арсеній Яценюк, мені подобається його ідеологія, його принципи, його ідейна платформа. Я вважаю, що за такими політиками майбутнє, майбутнє за молодими, амбітними, прогресивними, «продвинутими» політичними силами, якою є «Фронт змін»

Чим займається Олександр Плісецький поза політикою та бізнесом? Маєте хобі?

Насправді маю дуже мало вільного часу, але коли випадає вільна хвилина проводжу її з сім’єю, з дружиною та сином, якому в грудні виповниться 3 рочки. Хобі не маю, але можу вважати себе кіноманом. Дуже люблю хороші фільми і надаю перевагу домашньому перегляду. Мрію колись, коли буде багато вільного часу подорожувати Європою і тільки на авто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...