Найголовніша помилка покупців – "прорахунок" з розмірами дивана. Дуже часто меблі в магазині виглядає менше своїх реальних розмірів. Простір в салоні набагато більше, ніж в квартирі, що візуально зменшує габарити дивана. Якщо ви знайшли меблі своєї мрії, для початку дізнайтеся її параметри, прийдіть додому і викладіть дану площу газетами. Таким чином ви зможете побачити, до чого буде прилягати диван, чи потрібна перестановка, чи легко він увійде в дверний проріз.

Доводиться викроювати простір у приміщенні – наприклад, зрушувати шафи або йти на інші подібні заходи.

Обираючи на divan.if.ua між кутовим або некутовим диваном, не забувайте, що в маленькій кімнаті кутова конструкція меблів може тільки заважати. І якщо ви сумніваєтеся, як вибрати диван кутовий правильно, проконсультуйтеся з фахівцем. У великому приміщенні, приміром, кутова конструкція буде зонувати простір і внесе свою нотку гармонії у вже існуючий у вашому домі дизайн. До того ж, в основному всі кутові дивани розкладаються, і ви отримуєте додаткове велике спальне місце.

Крім цього, якщо такий диван побудований з сегментів, при необхідності їх можна поставити саме так, як зручно вам в цей момент, що, безумовно, є ще одним плюсом у списку позитивних якостей.

Яку обрати оздоблення дивану – питання особливо актуальне і йому слід приділити особливу увагу. В першу чергу дивимося на міцність тканини. Великою популярністю користуються шкіряні дивани. При цьому шкіра на дивані не повинна бути сильно натягнутою, інакше на ній дуже швидко з'являться дрібні тріщинки, і тканина розтягнеться. Вірна ознака хорошого шкіряного дивана – це наявність складочок. Однак навіть у цьому випадку на шкірі дивана з часом з'являться невеликі пошкодження, але тільки після довгого використання меблів.

Ще одна особливість таких меблів: через шкіру досить важко проходить повітря. Для того щоб усередині дивана була хороша вентиляція, в його подушках ховаються спеціальні маленькі сітки, що жодним чином не порушує приємний естетичний вигляд шкіряних виробів.

У меблевій індустрії зараз більшу популярність набуває екошкіра. Це особливий вид штучної шкіри, яка є точною копією справжньої шкіри, тому відрізнити її від натуральної здатен тільки професіонал.

Внутрішня складова дивана − це гарантія вірної служби для вашої родини або, навпаки, привід придбати новий диван через нетривалий час після його покупки.

Каркас повинен бути добре просушений, інакше скрипи стануть неодмінними супутниками вашого дивана. Розкладіть диван і поторкайте бруси – поверхня дерева повинна бути гладкою, без яких-небудь дефектів.

.