![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:36, 1 жовтня 2015 р.
У Луцьку обікрали помешкання посадовця
Про неприємний інцидент правоохоронцям повідомила його дружина, 37-річна лучанка.
Зловмисник, шляхом підбору ключа, проник у помешкання та викрав 19 тисяч доларів США, п’ять тисяч гривень та золоті вироби. Як з'ясувалося, гроші сім’я збирала на лікування дитини.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група міського відділу міліції. Правоохоронці вилучили речі докази.
– За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз. – Ми докладемо максимум зусиль аби встановити та затримати злочинця, – зазначивочільник луцької міліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...