• Головна
  • Микола Романюк зустрівся із європейськими спостерігачами на виборах
15:36, 2 жовтня 2015 р.

Микола Романюк зустрівся із європейськими спостерігачами на виборах

  25 жовтня в Україні відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування. Традиційно за перебігом виборчого процесу спостерігатимуть представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Її представники здійснюватимуть оцінку усього виборчого процесу з точки зору його відповідності зобов'язанням ОБСЄ та іншим міжнародним зобов'язанням і стандартам демократичних виборів, а також національному законодавству.

       Сьогодні міський голова Микола Романюк, його заступник, керуючий справами виконкому Юрій Вербич та начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева зустрілися зі спостерігачами місії ОБСЄ Фатімою Ремтулла та Хетчігом Соукяссяном.

       Хетчіг Соукяссян повідомив, що вони з колегою будуть спостерігати за перебігом виборчого процесу на Волині. Працюватимуть в нашій області до завершення виборів. Микола Романюк зауважив, що місто Луцьк до виборів готове. Міську виборчу комісію та дільничні виборчі комісії забезпечено необхідними матеріально-технічними цінностями.

       Крім того, у місті буде 82 виборчі дільниці на постійній основі. З яких: 72 — звичайні та 10 — спеціальні у лікувальних закладах. Юрій Вербич зазначив, що міська влада робить все, аби вибори пройшли чесно, демократично і у межах чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Романюк #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...