![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:45, 2 жовтня 2015 р.
Піротехніки знешкодили шість вибухонебезпечних предметів
1 жовтня до Служби Порятунку «101» надійшло повідомлення про знаходження місцевими мешканцями вибухонебезпечних предметів у селі Веснянка Ківерцівського районну.
Працівники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Волинській області спрацювали оперативно - вони підняли з землі та транспортували боєприпаси часів Другої Світової війни на полігон, де знешкодили їх.
Загалом за два дні робіт піротехніками знешкоджено п’ять боєприпасів.
Рятувальники звертають увагу громадян - натрапивши на небезпечну знахідку, варто бути максимально обережними: за жодних обставин не зачіпати підозрілі предмети, а негайно повідомити до Служби Порятунку за номером «101»!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...