11:30, 6 грудня 2011 р.

«Для ОСББ – свій підрозділ!»

Автори проекту ставлять мають на меті провести адвокаті-кампанію зі створення у Луцькій міській раді департамент, який би займався підтримкою ОСББ м. Луцька, а також розробити і пролобіювати прийняття відповідного Положення про діяльність новоствореного відділу. Плани реалізаторів проекту амбіційні й далекосяжні: спочатку вони сподіваються залучити депутатський корпус для прийняття відповідного рішення на сесії міськради, а згодом практично взяти участь у організації органу, що опікуватиметься діяльністю ОСББ.

Така стратегія може виявитись досить вдалою, про що свідчить позитивний досвід проекту «Створення якісного правового середовища для функціонування ОСББ у Волинській області», який реалізовував Волинський Інститут Права в поточному році. В межах вищезгаданого проекту вперше у Волинській області застосували практику взаємодії з депутатами для лобіювання інтересів об’єднань на рівні місцевої влади і результати не примусили на себе чекати.

Що ж стосується профільного підрозділу для ОСББ, то, на думку фахівців, його створення забезпечить комплексний підхід до вирішення проблемних для ОСББ питань, такий орган стане рушієм розвитку луцьких об’єднань, адже за задумкою творців проекту, до відділу входитимуть представники від тих інстанцій, з якими об’єднанням безпосередньо приходиться співпрацювати, а також делегати від ОСББ, що з середини знайомі з усіма аспектами діяльності ОСББ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...