• Головна
  • Підписано угоду про співпрацю з Волинським братством
14:19, 4 жовтня 2015 р.

Підписано угоду про співпрацю з Волинським братством

Підтримка вихідців із Волині задля реалізації їх потенціалу – саме про це йшла мова під час зустрічі голови обласної державної адміністрації з керівництвом Міжнародного Громадського Об’єднання “Волинське братство”. Володимир Петрович повідомив про відкритість до результативної співпраці та бажання почути їхнє бачення щодо сприяння органами влади в активізації роботи громадського об’єднання.

У свою чергу представники “Волинського братства” розповіли про нагальні проблеми, з якими зіштовхуються щодня. Зауважили також, що цінують бажання керівника найвищої виконавчої гілки влади в області співпрацювати. Адже не завжди знаходять розуміння та підтримку з боку чиновників.

–  Ми всі живемо на одній землі і в нас є спільні завдання, – підкреслив Володимир Гунчик під час розмови. – Моє завдання чути Вас та доводити до відома Президента потреби кожного.

Відтак, обговорили наявні можливості для співпраці. Голова облдержадміністрації запропонував провести ряд спільних наукових, освітніх, культурних і ділових заходів із залученням молоді, що дало б подальший поштовх до активізації процесу духовного та культурного відродження Волині.

– Слід вишукати визначні дати та проводити не вшанування, а заходи національного спрямування, що будуть цікаві молодим людям та зміцнюватимуть у них дух патріотизму, – наголосив Володимир Петрович.

Окрім цього, голова облдержадміністрації запропонував “Волинському братству” спільно з управлінням із питань внутрішньої політики облдержадміністрації розробити до кінця жовтня план заходів, а делегату від організації завітати на одну з наступних сесій обласної ради. Процес формування бюджету  на наступний рік розпочато, відтак – всі позитивні наміри повинні мати фінансове підґрунтя.

На завершення ж зустрічі, задля більш активного впровадження заходів із реалізації державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку Волинського регіону в сучасних умовах, сприяння соціально-економічному розвитку краю та підтримки інтересів області в центральних органах влади – підписано угоду про співпрацю між обласною державною адміністрацією та Міжнародним Громадським Об’єднанням “Волинське братство”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гунчик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...