![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
08:00, 5 жовтня 2015 р.
«ВолиньБаскет» став переможцем «Кубку Луцька-2015»
У Луцьку відбувся турнір з баскетболу “Кубок Луцька-2015″ серед чоловічих команд. Перемогу здобула команда «ВолиньБаскет»
Турнір завершився 4 жовтня, пише Ar.Volyn.ua
Баскетболісти змагалися на майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи. У результаті баскетбольних перепитій перше місце здобув баскетбольний клуб «ВолиньБаскет» – у фінальній грі вони здолали южнинський “Хімік” з рахунком 72 -65. Почесна третє місце зайняла команда «Ларіс» із Рівного. Четверте місце дісталося команді «Черкаські мавпи».
Гостей свята привітав луцький міський голова Микола Романюк. Він побажав спортсменам перемагати й надалі. Усіх учасників нагородили медалями та подарунками, кожна команда отримала кубок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...