• Головна
  • Бюджет отримав 152,8 мільйона гривень податку
12:27, 7 жовтня 2015 р.

Бюджет отримав 152,8 мільйона гривень податку

Місцеві громади Волині протягом січня-вересня 2015 року отримали 152,8 мільйона гривень акцизного податку з реалізації підакцизних товарів.

«Ми не дарма акцентуємо увагу громадськості на тому моменті, що платниками 5-ти відсоткового акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції є саме її споживачі. Тому вони мають повне право контролювати кожного підприємця, чи зроблено відрахування роздрібного акцизу в бюджет. Як бачимо з надходжень, кілька копійок чи гривня акцизу, сплачених кожним споживачем з пляшки пива, пачки цигарок чи літри пального, - це десятки мільйонів в бюджет громади», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДФС у Волинській області Тетяна Харченко.

«Тому керівники місцевого самоврядування, як і фахівці органів ДФС, повинні бути максимально зацікавлені у тому, щоб на ринку підакцизної продукції всі його учасники працювали лише легально», - відзначила Тетяна Харченко.

Звертаємо увагу, що суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання пиво, а також алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, пальне є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Сплата цього податку – обов’язкова незалежно від форми розрахунків. Отож, представники підприємництва під час реалізації пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива кінцевому споживачу, в тому числі напоїв на розлив в ресторанах, барах та кафе, з 1 січня 2015 року зобов’язані враховувати цю законодавчу норму, - наголошують в ГУ ДФС Волині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...