• Головна
  • Робота молодим спеціалістам буде
09:52, 7 грудня 2011 р.

Робота молодим спеціалістам буде

На фоні нестабільної соціоекономічної ситуації в Україні знайти роботу молодим людям практично неможливо. Вони відчувають себе вкрай незахищеними та неконкурентоспроможними на ринку праці.

Волинський Інститут Права взяв ініціативу в свої руки і за підтримки Фонду місцевого розвитку та Міжнародного фонду «Відродження» розпочав реалізацію проекту «Працевлаштування молодих сиріт у кризових умовах». Презентація проекту відбулась минулого тижня у Луцьку.

Проект «Працевлаштування молодих сиріт у кризових умовах» має на меті підготувати та адаптувати шукачів роботи шляхом проведення психологічних тренінгів та профорієнтаційних заходів, виробити ефективну схему влаштування на роботу молоді, яка належить до цієї категорії.

За словами Ірини Бортнік, керівника проекту, успішність створення такого механізму значною мірою залежить від активної участі пересічних громадян, бізнесових структур, органів місцевого самоврядування, формальних і неформальних громадських, благодійних організацій. Взаємодію між цими елементами заради досягнення спільної мети планується налагодити в межах реалізації проекту. Буде організовано також інформаційний супровід молоді з незахищених категорій населення, який включатиме надання психологічної допомоги, усунення негативного впливу на особистість шляхом проведення навчань, юридичні консультації з різних аспектів працевлаштування та започаткування власної справи, навчання навичкам само презентації, складання резюме та бізнес-плану, організація стажування для молодих сиріт на підприємствах та установах Волинської області.

З іншого боку залучатимуть роботодавців та популяризуватимуть молодих спеціалістів серед приватного сектору. «Ми хочемо, щоб стало модно брати на роботу молодих людей і створювати їм гідні умови праці», - зазначив Петро Лавринюк, директор Волинського Інституту Права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...