• Головна
  • Як краще перевезти 20 тонн вантажу?
08:53, 8 жовтня 2015 р.

Як краще перевезти 20 тонн вантажу?

Існує безліч рішень, як перевезти 20-тонний вантаж, але вартість автомобільного способу є найекономічнішою і вигідною для замовників. На цьому переваги не закінчуються. Автомобільні  перевезення вантажів не вимагають залучення додаткового транспорту і досить добре аідходять для того, щоб доставити партію товарів прямо в руки одержувача.

Чим менше розвантажувальних і навантажувальних операцій буде проведено з вантажем на шляху прямування - тим більші його шанси залишитися цілим і неушкодженим.

Не будемо забувати і про строки доставки, оскільки в цій категорії автомобільний транспорт є лідером оперативності. Солідні транспортні фірми, що професійно займаються вантажоперевезеннями, розташовують досить великим автопарком:

  • великотоннажним автомобільним транспортом, що дозволяє перевозити дуже великі партії вантажів; рефрижераторами; 
  • різними тягачами; 
  • довгомірами; 
  • середніми і малотоннажними вантажівками. 

Завдяки універсальному автопарку, транспортна компанія готова до будь-яких  замовленнь і здатна перевезти вантажі з будь-якими габаритами, включаючи категорії збірних і небезпечних вантажів. На відміну від інших видів транспорту, автомобільні вантажоперевезення можуть виконуватися за індивідуальними маршрутами. При цьому враховуються побажання замовника, стан доріг та під'їзних шляхів.

При доставці 20-тонних вантажів, часто задіяні кілька видів транспорту. Наприклад, єврофури доставляють великі партії на консолідований склад, а звідти розвозять товари в торгові мережі міста. Для цього використовують подовжені Газелі або середньотонажні вантажівки, які володіють більшою місткістю вантажного відсіку.

При автомобільних вантажоперевезеннях, компаніями-перевізниками пропонуються такі додаткові послуги, як страхування партії вантажу і його митне оформлення, послуги супроводу вантажів і тимчасового зберігання на складах. Якщо оцінити перелік переваг доставки великих вантажів автомобільним транспортом, то вигода для відправника і одержувача вантажу стає очевидною.

Якщо ж вам треба доставити 20-тонний контейнер з Китаю, то тут вам не обійтись без морських контейнерних перевезень, ціни на які можна подивитися ось тут: http://goodlogistics.com.ua/morskie-konteinernye-perevozki. За тривалістю вони звісно ж набагато довші аніж будь-який вид автомобільних перевезень, однак це напевно найекономічніший вид транспорту якщо мова йде про перевезення товарів з Азії до України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...