• Головна
  • Луцький спирто-горілчаний комбінат переформатовують?
15:38, 7 грудня 2011 р.

Луцький спирто-горілчаний комбінат переформатовують?

Луцький спирто-горілчаний комбінат припинив своє існування. Це випливає з відповіді Луцького міського голови Миколи Романюка на звернення депутата Луцької міської ради із фракції ВО «Свобода» Сергія Сівака. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Обранець луцької громади Сергій Сівак сам надав представникам ЗМІ цей документ. Відповідь Луцького міського голови Миколи Романюка датується 7 грудням 2011 року. «На Ваш запит від 30 листопада 2011 року щодо стану справ на Державному підприємстві Луцький спиртогорілчаний комбінат повідомляємо, що згідно з Постановою Кабінету міністрів України від 28 липня 2010 року №672 «Про утворення Державного підприємства спиртової спиртової та лікеро-горілчаної промисловості» Державне підприємство Луцький спиртогорілчаний комбінат припинило свою діяльність та перебуває у стадії реорганізації шляхом приєднання до Державного підприємства «Укрспирт»», – йдеться у відповіді луцького мера.

«За наказом Державного підприємства «Укрспирт» створено окремий підрозділ – Луцьке місце провадження діяльності (Луцьке МПД ДП «Укрспирт»), який не є юридичною особою та знаходиться за адресою: місто Луцьк, вул. Ковельська, 67», – читаємо далі.

«За результатами діяльності Луцьке МПД ДП «Укрспирт» сплачує усі загальнодержавні податки та збори за місцем реєстрації державного підприємства (місто Бровари, Київська область)», – йдеться у документі за підписом Луцького міського голови Миколи Романюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...