
17:00, 7 грудня 2011 р.
Через куріння загинув 29-річний волинянин, пенсіонерка отримала опіки
Загинув у пожежі 29-річний волинянин. Бабусю з опіками на обличчі та отруєнням чадним газом госпіталізували.
Трагедія сталась у ніч на 7 грудня через куріння онука у нетверезому стані у селищі Жовтневе на Волині. Про це йдеться у оперативній інформації УМНС в області.
Мешканець селища Жовтневe, підпорядкованого Нововолинській міськраді, курив у будинку. Більш того, 29-річний хлопець був нетверезий.
Очевидно, через недопалок здійнялась пожежа, унаслідок якої у цегляному житловому будинку барачного типу згорів диван, та полум’ям пошкоджені речі домашнього вжитку.
Збитку вогонь завдав на 5 тисяч гривень, урятували майна на 150 тисяч.
Повідомлення про пожежу до рятувальників надійшло після опівночі. Утім, врятувати горе-курця не вдалось. Тіло непрацюючого винуватця загоряння знайшли у будинку.
А його 81-річну бабусю з термічними опіками обличчя та отруєнням чадним газом доправили до центральної районної лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:29
5 грудня
13:00
5 грудня
12:25
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
08:22
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
14:50
3 грудня
ТОП новини