• Головна
  • «Не хочу, аби в лісах стояли військові!»
10:00, 9 жовтня 2015 р.

«Не хочу, аби в лісах стояли військові!»

Попри те, що на зустріч зібралося чимало так званих копачів та активістів, голова облдержадміністрації чітко розставив акценти та окреслив власне бачення подальшого розвитку ситуації.

- Очевидно, що повинні працювати громади, – підкреслив Володимир Гунчик. – Коли говорять про створення структур – артілей чи груп, не хочу, аби за цим стояв криміналітет. Лише громада! Вона повинна отримувати надходження до бюджету від видобутку й розвиватися: будувати дороги, школи, дитячі садочки. Берегти ліс! Бо рано чи пізно, але бурштин закінчиться, що тоді лишимо дітям та онукам?

Коротко розповів керівник найвищої виконавчої гілки влади краю про ситуацію, що склалася під час останнього пленарного засідання 36-ї сесії Волинської обласної ради, адже депутати не підтримали проект рішення, яким передбачалося створення КП «Бурштин Волині»:

- Не хочу, аби через таку позицію обласної ради, ми втратили можливість узаконити ті процеси. Ні. Зрештою, то нічого не означає. То лишень означає, що рішення прийматимуть депутати наступного скликання. Я ж обурений сьогоднішнім рішенням! Зрозуміло, хтось хоче пригальмувати процес введення видобутку бурштину в законне русло. Але я противник того, аби у волинських лісах стояли військові з автоматами!

Тож перша пропозиція голови облдержадміністрації – саме громади повинні вийти з ідеєю створення артілей. Наступна – необхідно визначити місця видобутку й виділяти земельні ділянки, чітко прописавши умови: з подальшою рекультивацією. Мовляв, залишати місячні пейзажі – злочин щодо наступних поколінь!

Окрім того, наголосив Володимир Гунчик: готовий до діалогу та дискусії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гунчик #бурштин
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...