![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:22, 11 жовтня 2015 р.
Зловмисники викрали капусту
На шістсот гривень врожаю капусти зібрали зловмисники на полі 29-річного волинянина. Виявивши крадіжку, чоловік звернувся за допомогою до правоохоронців.
Дільничні інспектори міліції встановили: крадіжку скоїли односельчани потерпілого 1978, 1972 та 1951 р.н. Незаконно зібраний врожай правоохоронці вилучили і повернули власнику.
Подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Луцького РВ УМВС України у Волинській області. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...