• Головна
  • На Волині презентували енциклопедію «Острозька академія XVI-XVII століть»
10:01, 9 грудня 2011 р.

На Волині презентували енциклопедію «Острозька академія XVI-XVII століть»

У Волинській православній богословській академії презентували енциклопедію «Острозька академія XVI-XVII століть». Інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Енциклопедію презентував проректор Острозької академії, доктор філософських наук Петро Кралюк, який є автором більшості статей.

Ця енциклопедія – унікальне видання, у якому акумульовано ту частину знань із різних наукових галузей, котру об’єднують терміном «острогіана», – про перший вищий навчальний заклад у Східній Європі.У високоякісно видрукуваному фоліанті подані відомості про функціонування цього вишу, його соціокультурного контексту, персоналій, пов’язаних з ним, історичною пам’яттю про академією. Книгу гарно ілюстровано унікальними документами, високохудожніми світлинами. Її наклад – 1000 примірників.

Кралюк представив також повість про Пересопницьке Євангеліє «Блага вість од княгині Жеславської», що цього року побачила світ у видавничому відділі єпархії «Ключі», а також художньо-публіцистичну книгу про Степана Бандеру «Сильні та одинокі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...