• Головна
  • 87% випускників ПТУ Волині працевлаштувалось - посадовець
17:05, 9 грудня 2011 р.

87% випускників ПТУ Волині працевлаштувалось - посадовець

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк провів  засідання регіональної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти, яка відбулась у Нововолинську. Було проаналізовано попит та пропозицію праці і освітніх послуг в галузі торгівлі та громадського харчування. Зокрема, на заході була подана інформація, що дві третини випускніків цієї сфери навчалися на державному замовленні. 87% цьогорічних випускників працевлаштувалися. Про це УНН повідомили у прес-службі ОДА.

Участь в роботі засідання взяли представники влади, освітяни, роботодавці та працівники служб зайнятості.

О. Курилюк наголосив на доцільності підвищення якості навчання за згаданими професіями. За його словами, важливим фактором є - зміцнення матеріально-технічної бази таких  училищ та запровадження сучасних методик в організації навчально-виробничого процесу.

"Сфера торгівлі, ресторанного та готельного бізнесу визначається високою конкурентністю та динамічним освоєнням інновацій. Тому, аби впевнено почуватися на ринку праці, визначальне значення має рівень освіти та професійної кваліфікації випускників", - зазначив заступник голови ОДА.

Обговорено також роль соціального партнерства у формуванні потреб у підготовці робітничих кадрів для громадського харчування та торгівлі.

Учасники засідання  запланували проектні показники державного замовлення на підготовку робітничих кадрів професійно-технічними навчальними закладами області у 2012 році.

Нагадаємо, що такі професії як кухар, кондитер, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, офіціант, бармен, покоївка у 2011 році на Волині здобули 700 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...