Реклама
12:10, 6 жовтня 2015 р.

Переваги каркасних будинків

Реклама

Каркасні дерев'яні будинки мають цілу низку переваг. Одне з найголовніших це те, що при своїй високій теплоеффектівності, застосування сучасних матеріалів, малих термінах будівництва та багато іншого вони є не менш екологічними, ніж традиційні дерев'яні будинки з бруса і зрубу. Дерево - це універсальний натуральний природний матеріал, який використовується людиною впродовж усього свого існування.

Існує цілий ряд різних технологій, які застосовуються. Це дозволяє створювати каркасні будинки луцьк високої якості. Одна незаперечна перевага таких будинків - короткі терміни будівництва та суттєва економія коштів, як при будівництві будинку, так і в процесі експлуатації.

Необхідно особливо відзначити і те, що сучасні каркасні будинки не мають, практично, нічого спільного із знайомими нам ще з радянських часів каркасно-щитовими будинками Таким чином, недоліки каркасних будинків минулих років у сучасному будівництві повністю виключені. Зараз практично неможливо назвати які-небудь мінуси каркасних будинків, в тому випадку, звичайно, якщо дані споруди були виконані професійно і з дотриманням нормативів.

Переваги каркасного домобудівництва

З основних переваг дерев'яного каркасного будівництва можна виділити цілий ряд позитивних якостей. Сьогодні можна будувати каркасні будинки в Луцьку в будь-який час року. На готовий фундамент зібрати каркасний будинок можна як у найлютіші морози, так і спекотним літом - основні складові каркасного будинку дерево і теплоізоляція не бояться екстремальних перепадів температур. Крім цього, сама технологія будівництва виключає наявність мокрих процесів, таких як штукатурка і бетонні роботи.

Короткі терміни будівництва - каркасний будинку площею 100 - 150 квадратних метрів будується за 4-8 тижнів, при чому більшу частину часу тут займає внутрішня обробка. Ще одною перевагою є висока теплоеффективність каркасних будинків - завдяки застосуванню сучасних теплоізоляційних матеріалів. Каркасний будинок значно дешевше опалювати взимку і охолоджувати влітку.

Відсутній такий значний недолік як усадка будинку - так як у сучасних каркасних будинках, призначених для постійного проживання, використовується, виключно, деревина камерної сушки. Вона має вологість не більше 12-18%. Новий будинок ніколи не піднесе таких сюрпризів як перекосилися двері і вікна, тріщини на стінах і приступити до внутрішнього оздоблення будинку можна відразу після зведення коробки будинку. Більше інформації про каркасні будинки можна знайти на сайті http://servus.ua. На ньому докладно розповідається про дану будівельну технологію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...