• Головна
  • Результати обстежень місць відпочинку на курортний період
10:41, 16 жовтня 2015 р.

Результати обстежень місць відпочинку на курортний період

В літній період у складі спеціальних робочих груп за участі представників виконавчої та місцевої влади, органів внутрішніх справ і МНС фахівці ДФС Волині провели 130 обстежень баз відпочинку і 75 приватних садиб.

Зокрема, під час обстеження місць надання послуг відпочиваючим у Шацькому районі фахівці ДФС Волині переконали 21 підприємця офіційно зареєструвати свою діяльність і легалізували працю 42 найманих працівників. Завдяки цим заходам у Шацького районі додатково сплачено 5,1 тис.грн. ПДФО. Ще 2,9 тис.грн. ПДФО в бюджет сплатили громадяни, котрі в період відпочинку задають в оренду житло громадянам.

Разом з тим, саме у Шацькому районі до місцевих бюджетів надійшло 32,3 тис.грн. туристичного збору.

«Для районів, що не мають великих промислових потужностей, саме туристичний бізнес може стати додатковим джерелом поповнення бюджету. Але для цього потрібно, щоб органи місцевого самоврядування максимально залучали до оподаткування тих мешканців громади, котрі надають різні послуги в період відпочинку, тобто фактично мають власний туристичний міні-бізнес. На території громад, де влада і мешканці будуть відповідальні, місцеві бюджети завжди матимуть кошти від туризму, оскільки потенціал Волині в цьому питанні ще не вичерпаний», - зазначає заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#курорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...