• Головна
  • Інваліди не зможуть потрапити у драмтеатр
14:33, 16 жовтня 2015 р.

Інваліди не зможуть потрапити у драмтеатр

При будівництві чи реконструкції об’єктів соціально-культурного значення в Луцьку забудовники часто не встановлюють пандуси, що порушує чинне законодавство в частині забезпечення безперешкодного доступу. Таким чином життя людей, прикутих до інвалідних візків, ускладнюється ще більше. 

«Саме ця категорія людей, а таких в місті є чимало, потребує уваги та піклування з боку влади, громадськості та всіх небайдужих. Свого часу до мене на прийом звернувся голова громадської організації «Інва-Волинь» Валерій Бакаєвич. Я посприяв у виділенні приміщення для потреб організації. А силами волонтерів члени організації повністю провели реконструкцію та ремонт приміщення», - розповідає Микола Іванюк.

Кандидат у депутати Микола Іванюк одним із перших підтримав ідею співфінасування ремонту Волинського обласного академічного театру імені Тараса Шевченка, проте після проведення ремонтних робіт цей заклад так і залишився недоступним для людей з обмеженими можливостями. «Можливо, Микола Іванюк сприятиме вирішенню питання забезпеченості інвалідів області можливістю відвідати театр та створити рівні умови проживання для всіх членів територіальної громади», - висловився Валерій Бакаєвич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#драмтеатр #інваліди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...