• Головна
  • Микола Романюк зустрівся зі спостерігачами ОБСЄ
12:28, 17 жовтня 2015 р.

Микола Романюк зустрівся зі спостерігачами ОБСЄ

Микола Романюк зустрівся зі спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Іваном Дудаком та Антоном Філло. У рамках зустрічі присутні обговорили ситуацію в Україні та місті Луцьку зокрема.

       Так, Антон Філло зауважив, що вони їздять різними куточками України і моніторять ситуацію. За його словами, нині країна переживає складні часи, адже в східних регіонах триває збройне протистояння. “Військовий конфлікт в одному регіоні робить відбиток на всю країну. Я бував і в Югославії, і в Іраку й бачив, до чого веде протистояння. Ми спостерігаємо, як на різні регіони вашої країни впливає ситуація на сході”, - зазначив він.  

       Антон Філо зауважив, що хотілося б почути більше про наше місто й роботу щодо підтримки учасників АТО.

       Міський голова Микола Романюк розповів спостерігачам місії ОБСЄ про наше місто, міжнародне співробітництво та виробничо-промисловий потенціал. Зокрема, за його словами, у Луцька є 16 міст-партнерів у дев'яти країнах світу. У 2011 році наше місто нагороджене Почесним прапором Європи Парламентської Асамблеї Ради Європи.

       Розповів Микола Романюк й про залучення іноземних інвестицій у місто. Так, у Луцьку працюють спільні підприємства зі шведськими, польськими, словацькими, італійськими інвестиціями, зокрема, “СКФ Україна”, “Кромберг і Шуберт” та інші.

       Міський голова Микола Романюк наголосив, що лучани визначилися з необхідністю йти до Європи і їх у цьому переконувати не потрібно.

       Звернув увагу міський голова й на ситуацію в країні. Він зауважив, що за час проведення АТО загинуло 27 лучан. 14 жовтня відбулося освячення пам'ятників нашим Героям на міському кладовищі у селі Гаразджа.

      Також він зауважив, що на початку протистояння Українська армія була слабкою. До цього призвело те, що держава не приділяла значної уваги власним збройним силам. За його словами, український народ об'єднався і спільно допоміг у забезпечені військовослужбовцям. Нині ж, зазначив він, ситуація змінилась, збройні сили стали боєздатними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Романюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...