![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:51, 20 жовтня 2015 р.
Правоохоронці знайшли чоловіка, який обікрав табір
Молодик, вийняв віконну шибу в приміщенні гуртожитку табору, проник в середину, та викрав принтер. Сума завданих матеріальних збитків становить більше двох тисяч гривень. Про факт крадіжки правоохоронцям повідомив директор заходу.
Оперативники встановили, що злочин скоїв 19-річний житель Ківерцівського району. Слід відзначити, що хлопець вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжки.
Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...