16:01, 12 грудня 2011 р.

На Волині – нова служба

Начальник Головного управління юстиції у Волинській області Ігор Оксенчук 12 грудня під час прес-конференції розповів про реорганізацію у зв’язку з проведенням адміністративної реформи та створення реєстраційної служби.

За словами Оксенчука, одне з основних завдань, яке стоїть перед новою службою, – полегшення життя громадян України. Віднині функції державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських організацій, друкованих засобів масової інформації покладено на реєстраційну службу.

Начальником реєстраційної служби Головного управління юстиції у Волинській області призначено Сергія Передона. За словами Оксенчука, цей чоловік вісім років пропрацював у різних огранах управління. Окрім того, він наголосив на тому, що дарма був ажіотаж щодо реєстрації прав на нерухоме майно. Він запевнив, що всі необхідні процедури можна буде здійснити до 2013 року, однак попросив поспішити, щоб люди не зволікали і не відкладали все на останній момент.

До нової служби входитимуть 18 реєстраційних служб районних, міських та міськрайонних управлінь юстиції. Оксенчук запевнив, що підбір кадрів відбувається дуже ретельно та підбираються найкращі спеціалісти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...