Встановіть розширення «Новини Луцька - 0332.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Запитай у лікаря

Сайт міста Луцька 0332.uа започаткував соціальну програму "Запитай у лікаря", в рамках якої лучани та жителі області зможуть отримати первинну медичну консультацію в онлайн режимі абсолютно безоплатно.
Хочемо звернути увагу, що у надання консультації не входитиме припис лікаря а також лікування в режимі онлайн!

Проект створено з метою інформаційної підтримки медичного обслуговування наших читачів а також для обміну інформацією між лікарями та медичними установами з одного боку і пацієнтами з іншого. Усі бажаючі можуть взаємодіяти через наш сайт з кфаліфікованими лікарями у сфері терапії та хірургії. Читачі зможуть задати запитання, отримати на нього відповідь, а також наші лікарі скорегують вас до потрібного спеціаліста та порадять де краще пройти обстеження.
Переконливе прохання ставити конкретні запитання, які стосуються виключно медичної діяльності. В такому разі лікар зможе надати конкретну, змістовну відповідь. В іншому випадку, запитання і коментарі, що не стосуються теми розділу, будуть видалятись модератором, адже ця сторінка не є форумом. Дякуємо за розуміння!
Відповіді на питання можуть з'являтися з деякою затримкою, до 5 днів включно.
 
Інфекціоніст Руслан Морочковський – про профілактику грипу та ГРВІ
Питання
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Показувати новий коментар: внизу / вгорі

людмила Ukraine/Lviv 18.01.2017 14:34
-1 0 +1

як можна в 2 міській лікарні пройти томографію нирок

Олена Федорчук Ukraine/Kiev 26.01.2017 13:46
-1 0 +1

Вам потрібно пройти спіральний компютерний томограф.На запис лише через чергу.Записатися за номерами телефонів. Ще можна пройти компютерний томограф у обласній лікарні і в дитячій обласній лікарні. Бо в міській лікарні,як правило,великі черги.Номери телефонів можна знайти на сайті міської лікарні.

Петро Ukraine/Kiev 27.12.2016 20:57
-1 +1 +1

Після лікування вірусного гепатиту С порушилась функція щитовидної залози. Аутоімунний териоідід. Призначили Селен активний. Чи можу я його приймати, чи не вплине він на печінку, та чи ну буду збоїв у імунній системі?

Олена Федорчук Ukraine/Kiev 26.01.2017 13:48
-1 0 +1

Селен активний якраз стимулює імунітет,попереджає виникнення різних захворювань.Тому його обов"язково слід продовжити приймати.Єдине не перевищувати дозу а приймати лише ту,що встановлена лікуючим лікарем!

Інна Ukraine/Lutsk 20.11.2016 11:39
-1 0 +1

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, це нормально, що зуби мудрості прорізаються в 35 років? Відчуваю себе немовлям - дратівливість, температура, підвищене слиновиділення

Олена Федорчук Ukraine/Obukhiv 01.12.2016 18:52
-1 0 +1

У кожної людини на прорізання,як молочних,так постійних,так і зубів мудрості свої терміни.У вас,трішки з запізенням.Але це не є паталогією.Окрім того,зубів мудрості також прорізується аж чотири.Тому,раджу набратись терпіння.І симптоматично знімати біль.Але не часто.На ніч,якщо вже зовсім несила терпіти біль.Полоскати рот відварами,щоб запобігти у рані попадання мікробів.То,мабуть,основні заходи,яких вам слід дотримуватись!

Віка Ukraine/Kiev 19.11.2016 22:26
-1 0 +1

Є проблеми з алергією.На суднозвужувальних каплях постійно.Лор каже що це алергія.А на що-ніхто не знає.Де зробити усі аналізи і які?

Олена Федорчук Ukraine/Obukhiv 01.12.2016 18:56
-1 +1 +1

Вам потрібно звернутися до любого лора.Не обов"язково у вашій поліклініці.Якщо вас там щось не влаштовує.А вже ЛОР сам визначить,потрібен вам алерголог,чи це ЛОР-паталогія.Якщо ви будете направлені до алерголога окремо,тоді він і визначить увесь перелік потрібний для діагностики.У Луцьку,поки однією з найкращих,залишається Sinevо. Але я б не радила самостійно робити аналізи.Адже їх дуже багато.

Тетяна Ukraine/Obukhiv 12.11.2016 00:18
-1 +2 +1

В мене часто під час як я встаю з положення сидячі кружиться голова.Мушу зупинитися і перечекати.Що мені перевіряти?

Олена Федорчук Ukraine/Kiev 16.11.2016 15:06
-1 +1 +1

У першу чергу потрібно проконтролювати тиск.Це може бути ортостатична гіпотензія(при зміні положення).Але це не обов"язково.Адже це так само може бути вегето-судинна дистонія.Потрібно у першу чергу звернутися до сімейного лікаря і зробити загальний аналіз крові,щоб виключити анемію.Яка так само може проявлятися таким симптомом.

Юля Ukraine/Obukhiv 05.11.2016 09:16
-1 +1 +1

У мене запитання,чи може бути і астма і бронхіт одночасно.Відчуваю свитячі хрипи у грудях.інколи важко дихати. Враження що щось у грудях збирається, важко дихати лежачи.

Олена Федорчук Ukraine/Obukhiv 10.11.2016 14:48
-1 +2 +1

Може бути і бронхіт і астма одночасно. Наявність однієї з хвороб не виключає іншої. Проте,якщо відчуваєте задишку у лежачому стані,це може бути і наслідком серцевої недостатності. Вам потрібно звернутися до сімейного лікаря,котрий призначить елементарні обстеження.А потім ,при необхідності, спрямує вас до більш вузького спеціаліста. Диференційну діагностику ХОЗЛ(хронічне обструктивне захворювання легень) і бронхіальної астми можна встановити за результатами функції зовнішнього дихання!

Віктор Ukraine/Kiev 02.11.2016 21:30
-1 +2 +1

Доброго дня. з приходом осені відчуваю головні болі особливо коли нервуюсь, порадьте якесь знеболювальне ( боюсь звикнути ), дякую

Олена Федорчук Ukraine/Obukhiv 03.11.2016 08:38
-1 +2 +1

Вам потрібно вияснити походження головних болей.У вас може бути вегето-судинна дистонія,може бути на основі травм,які були у житті.Тоді це інше.І,зрештою.не можна виключати підвищеного чи зниженого артеріального тиску.Томму,в першу чергу,потрібно знати походженяя.А вже потім підбирати потрібний препарат.Таким чином ми зможемо уникнути ризику.