Робота за кордоном

На жаль, оголошення застаріло
РОБОТА В ПОЛЬЩІ.
В наявності є різні вакансії для чоловіків, жінок, сімейних пар.
Потрібні спеціалісти по утепленнню фасадів,спеціалісти по внутрішніх роботах, муляри, штукатури, різноробочі на будівництво.
Потрібні працівники на атомобільний, велосипедний завод, на завод по виробництву холодильників, на завод по виробництву підшипників, на мебельну фабрику.
Потрібні працівники на сортування та пакування брендового одягу та взуття ( не секонд), на пакування, сортування канцтоварів,на склад косметики, на пакування кормів для тварин, на м’ясні та рибні цехи, на склад пошти, потрібні прибиральниці та покоївки, швеї, кухарі та помічники кухарів, працівники в теплиці, працівники на збір фруктів та овочів, на пакування та фасування вареників,пончиків, на пакування ковбасок та сардельок та на нарізку шинки, робота на шоколадній фабриці, робота на друкарнi
Заробітна плата від 12 до 18 злотих в годину, в залежності від вакансії. Робочий день 10- 12 год., 6 робочих днів на тиждень.
На деяких роботах є безкоштовні обіди. Проживання безкоштовне ( на деяких роботах знімається 100-200 злотих в місяць за комунальні послуги).
Везем до місця роботи власним транспортом та робимо робочі візи.
Всі деталі за телефонами 067-300-57-43, 093-814-68-40. Контактна особа Вадим
Дії
В обранеВидалити з обраного