Робота за кордоном

На жаль, оголошення застаріло
Пропоную роботу в Польщі для чоловіків, жінок, сімейних пар. В наявності є різні вакансії.
- Потрібні працівники на фасування та пакування готових пончикiв. Робочий день 12 годин. Заробітна плата 13 зл/год. Роботодавець надає безкоштовне житло.
- Потрібні працівниці на роботу в друкарню. Заробітна плата на початок 13 зл,( період навчання), далі 16 злотих в годину. Житло безкоштовне.
- Потрібні працівники на сортування, пакування сардельок та нарiзки шинки. Робочий день 10-12 год. Заробітна плата 12-13 злотих. Місто праці Кутно. Житло безкоштовне.
- Потрібні працівники на завод консервної продукції з риби. Робота на різних цехах. Зар.плата 13 зл/год. Житло надається безкоштовно. Робочий день 11-12 год.в день. В суботу по 6-8 год. Доїзд на авто з дому на роботу і назад.
- Потрібні зовнішні будівельники універсали від заливки фундаменту до встановки коробки і накриття даху.м. Ярослав ( 40 км від українського кордону). Житло безкоштовне в центрі міста. Ставка 17 зл.на руки, залежить від кваліфікації працівника.
- Потрібні зварщики, слюсарі, токарі, фрезеровщики. На початок ставка 16 зл/год. (перші два тиждні)+ премія до 20%. По хорошій роботі ставка вища. Роботодавець надає робочий одяг. Житло 200 злотих в місяць. Роботодавець надає трудовий договір на повну ставку. Для хороших працівників робить Воєвудські запрошення та карти побуту. Місто праці Olsztynek.
- Потрібні працівники на склад косметики. Пакування та складування косметики. Робочий день 12 год. Зар.плата 13 зл/год.
- -Потрібні працівники на фасування та пакування вареників. Робочий день 10-12 год. Зар.плата 12-13 зл/год. Житло надається безкоштовне.
- Потрібні працівники в супермаркет на викладку товарів. Робота з пн по сб. по 10-12 год. м. Лодзь. Житло надається безкоштовно. Ставка 14 зл/год.
- Потрібні працівники на сортування та пакування брендового одягу , та взуття ( не секонд). Зар.плата 14 зл/год. Робочий день 10-12 год. м.Лодзь.
- Потрібні працівники на підшипниковий завод. Зар.плата перших 2 неділі ( період навчання)- 13,5 зл/год, далі – 14,5 зл/год. Робочий день 10-12 годин. До роботи 10 хв.пішки.
- Везем до місця роботи та робимо робочі візи.
- Всі деталі за телефонами 067-300-57-43, 093-814-68-40. Контактна особа Вадим.
Рубрики
Послуги
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Уважаемые друзья, Вышел 4-й выпуск блога «Охотница за головами», тема которого: «Подготовка к собес...
22:25, 11 лютого
РЕМОНТУЄМО – ВСТАНОВЛЮЄМО – ЧИСТИМО – НАСТРОЮЄМО: Холодильник, морозильна камера, кондиціонер. Газ...
10:22, Сьогодні
Так повелося, що будинок неможливо уявити без печі, грубки або каміну, а це означає, що обов'язково...
10:22, Сьогодні
Кредит або інвестиції в бізнес, в проекти які збираються запускати або в працюючі - через приватних...
18:22, 14 лютого
Готель Кемінг "Львівська Швейцарія" запрошує до Львова Місто Львів є історичним туристичним і тради...
07:47, Сьогодні
Домова служба пропонує повний спектр електромонтажних робіт. Наші спеціалісти зроблять все якісно...
10:22, Сьогодні