Рівненська область багата на свою історію, традиції та мальовничість. Визначні історичні події залишили свій слід і у цій частинці славної України.
Цього року ВМГО «Українська Народна Молодь» запрошує усіх поціновувачів історії та справжнього українського духу відвідати козацький табір «Барестечко 2012». Цей табір спеціально приурочений до Битви під Берестечком, що відбулася 28 червня — 10 липня 1651, і стала найбільшим боєм Хмельниччини. У цій місцевості мужні козаки боролися за нашу рідну українську землю. 
Ті, хто в період 16-17 червня відвідає Берестечко матимуть можливість відчути справжній дух козаччини, відвідати, та схилити голови з пошаною над козацькими могилами, побачити на власні очі життя малої Січі. Також охочих чекають екскурсії історичними пам’ятками, козацькі забави, стріляння із справжніх гармат та козацької зброї. Увечері таборяни відпочиватимуть під акомпанемент кобзарів та бандуристів на козацьких вечорницях.
Отож 16-17 червня приїжджайте у Національний історико-меморіальний заповідник "Поле Берестецької битви" (с.Пляшева, Рівненської обл.). Організатори ГО «Козацьке Стрілецьке Братство», ВМГО «Українська Народна Молодь», за підтримки СМГО «Молодіжна Платформа», постаралися, аби кожен поціновував історії української землі відчув дух козаччини, та побачив що таке «Берестечко» у власній його подобі та красі.