СГО «Молодіжна Платформа» продовжує традицію літнього відпочинку. Саме тому 10-го серпня о 21.30 на тому ж стадіоні ВНУ, де стартував проект “Lutsk night cinema” відбудеться перегляд драматичної комедії “1+1” (Intouchables).

До уваги глядачів представлено фільм, котрий змінив багатьох, та який залишив хороші відгуки глядачів. Неймовірні історії, чудернацькі події — зараз це актуальна тематика, яка присутня і  у цьому фільмі. Не жити так, як в кіно, а кіно робити таким, як життя. Ось що приносить славу режисерам, акторам та загалом всій робочій групі.

Кожен присутній матиме змогу відчути що таке справжня дружба, довіра по-французьки переглянувши фільм «1+1».

Важливо, що проект “Lutsk night cinema” популяризує здоровий та приємний відпочинок. Кіноперегляд відбуватиметься в оточенні без алкоголю та без куріння. Тому усіх охочих подивитися кіно під нічним небом просимо утриматися від куріння та прийти без алкоголю.

Партнерами без яких ні перший, ні наступний кіноперегляд не пройде: таксі “Морячок”, розважальний комплекс “Оксіджен” і Волинський національний університет.

Інформаційні партнери: інтернет-видання «Волинські новини», «Волиньpost», «Волинська правда», «Відомості.UA», «Волинський інформаційний портал ОnLine»,  сайт м. Луцька «0332.in.ua», «Під прицілом», газета «Сім’я і дім». А також незмінний сайт СГО «Молодіжна платформа» mp.org.ua.

Запрошуємо кожного на серпневий нестандартний відпочинок.

Чекаємо на вас 10-го серпня о 21.30 на стадіоні ВНУ ім. Лесі Українки.