16 вересня на головних вулицях міста (вул. Лесі Українки – пр. Волі театральний майдан) Луцька відбудеться проект Сергія Нескажу та Небо Міріам, за підтримки СГО “Молодіжна Платформа” у формі своєрідного перформансу. Проект є альтернативою пасивній галерейній виставці. У ході проекту «Doнести» будуть представлені роботи молодої художниці Небо Міріам.

Організатори переконані у абсолютному безсиллі та недієвості традиційної презентації своєї творчості. Тому вони вирішили піти іншим шляхом, який не терпить задушливих звичаїв, які уже всім набридли. Адже вважають, що тільки безперервний рух і вдосконалення зроблять життя цікавим.

Організатори обіцяють, що весь захід відбуватиметься просто на вулиці, тому це дає можливість залучити до дійства як випадкових перехожих, так і проінформовану цільову аудиторію про можливість нової презентації творчості.
Тому 16 вересня, 17:00, вул. м. Луцьк, вул. Ковельська, 2 (біля магазину ЗОСЯ) запрошуємо усіх бажаючим особисто привітати та побачити мистецтво в русі.

Проект Сергія Нескажу та Небо Міріам. За підтримки СГО "Молодіжна Платформа"та директора видавництва "Ініціал" Віктора Федосюка