28-29 вересня у Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться майстер-клас з основ фотографії. Його проведе відомий луцький фотограф Володимир Стельмах. Програма майстер-класу зацікавить не лише новачків, але й досвідчених фотографів. Тому до участі запрошуються власники як "важкої фотоартилерії", так і "мильниць".

Дводенний майстер-клас покликаний допомогти фотолюбителям вдосконалити свої вміння, а також розширити творчі горизонти, адже спілкування із однодумцями - дуже важливе джерело натхнення. Протягом теоретичної частини занять учасники ознайомляться із основами фотографування та основними поняттями, що використовуються у цьому мистецтві. Практична частина дозволить закріпити знання протягом роботи у малих групах та самостійного виконання творчих завдань.

Учасники зосередяться на фотографуванні Луцька, тому роботи відображатимуть їхнє бачення нашого міста.

Результатом майстер-класу буде виставка кращих робіт його учасників, що відбудеться 30 вересня в Центрі туристичної інформації та послуг.

Для участі у майстер-класі потрібна попередня реєстрація. Для цього необхідно заповнивнити анкету . Вирішальним є порядок зголошень, організатори повідомлять умови участі електронною поштою.

Слідкуйте за новинами майстер-класу у мережі Facebook та Вконтакті .