Курити? Пити? На це немає часу! Діти мають навчатися й гратися, а не блукати по вулиці палити і пити! Думаєш для того щоб стати відомим футболістом потрібно багато? В першу чергу змінити своє життя і себе.
Тому спеціально для любителів футболу та здоров’я ВОГО “Твори добро” спільно з ФК “Волинь”, та за підтримки СГО “Молодіжна платформа” організовують спортивне свято «Спорт – це життя».
Захід присвячений спорту та футболу відбудеться 8-го жовтня о 15.00 у с.Маяки в Маяківському навчально- виховному комплексі «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – лінгвістичний ліцей», що по вулиці 17 вересня, буд. 72.
Зустріч «Спорт – це життя» має на меті популяризувати спорт серед дітей та пропагувати здорове життя. На захід будуть запрошені футболісти ФК «Волинь», з якими кожен охочий матиме змогу позмагатися у футбольній майстерності.
Під час свята спорту відбудуться футбольні матчі між дітьми та футболістами, а ще веселі конкурси, історії з життя спортсменів та знайомство віч-на-віч із футболістами «Волині».
Отож усі бажаючі та любителі футболу приходьте, приїжджайте 8-го вересня в с. Маяки у школу-інтернат . Адже це буде одна з рідкісних можливостей поспілкуватися з гравцями ФК «Волинь» наживо. Організатори наголошують, що двері відкриті для всіх, тому не вагайтеся!!!