Лазерні ігри - це останнє слово сучасних розважальних технологій. Відчуй себе cупергероєм, який пробирається до мети крізь павутину лазерних променів атракціону "Лазерний лабіринт"!

Ви з захопленням і невимовним хвилюванням спостерігаєте за героєм улюбленого фільму, котрий, не дивлячись на перешкоди на шляху досягає поставленої цілі? Ваше серце б’ється стривожено, коли його спіткають небезпеки? Тоді новий атракціон від "Адреналін Сіті" саме для Вас!

Кожен відвідувач може відчути себе на місці кіногероя, що пробирається крізь лабіринт інфрачервоних променів до древнього скарбу або витвору мистецтва.

"Лазерний лабіринт" - атракціон для усіх від дорослого до малого!
Цей атракціон до душі не лише дітям, але і дорослим.
Принцип гри полягає у проходженні за відведений проміжок часу крізь павутину лазерних променів, не зачепивши жодного з них. При найменшому дотику до одного або декількох променів, лунає звуковий сигнал, з’являється густий туман, гроза, здіймається вітер.
Атракціон може бути запрограмований на різні рівні складності залежно від навиків та гнучкості учасника. Рівні складності визначаються кількістю променів: чим більше променів, тим складніше пройти.
Глядачі та вболівальники спостерігають за всім, що відбувається у лабіринті на виносному моніторі в режимі on-line.
На іншому моніторі відображаються результати учасників.